Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah webu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.   Viac informácii o module "Novinky" nájdeš v našom manuáli.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Úvod

O spoločnosti BefitStar Group s.r.o

 

Sme rodinná firma, ktorá sa zameriava na komplexné služby pre klientov.

Naším hlavným cieľom je čo najväčšia spokojnosť zákazníka.

Ako firma sme v rámci Slovenska vznikli v roku 2019 s naším prvým úspešným projektom BefitStar Fitness Store, s menšou predajňou a e-shopom.

Naše aktivity, znalosti a schopnosti nám umožnili vytvoriť a realizovať projekt BefitStar Financial Consulting, kde sa zaoberáme účtovníctvom, daňovými priznaniami a aj finančnými produktmi ako takými.

V roku 2021 napriek pandémií a rôzným opatreniam sa nám podarilo spustiť autopožičovňu BefitCAR a náš Fitness Store tiež posunúť v rámci e-commerce do Českej republiky pod e-shopom www.befitstar.cz, od apríla 2022 tiež patrí pod naše portólio e-shop zameraný na výživové doplnky a oblečenie v Maďarsku pod www.bodynutritions.hu

 

 

Autopožičovňa BefitCar patrí medzi nové menšie autopožičovne na Slovensku v rámci skupiny BefitStar Group s.r.o. V súčasnosti máme k dispozícií 3 vozidlá na prenájom. Spolupracujeme s takmer všetkými významnými spoločnosťami na území SR, a tiež prepájame pre našich klientov všetky výhody skupiny BefitStar.  Služby našej autopožičovne sú šité na mieru k spokojnosti klienta.
 
Vozidla našej autopožičovne je možné prenajať krátkodobo i dlhodobo. Vozový park našej autopožičovne sa neustále rozširuje, nakoľko sa snažíme plniť i tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. V prípade dlhodobej spolupráce vystavujeme firmám individuálne výhodné cenové ponuky.
 

Spoločnosť BefitStar Group  sa zaoberá:

  • Prenájmom osobných automobilov, dodávok
  • Prepravou osôb
  • Pick-up servis (transfery na letiská)
  • Finančné a účtovné služby
  • Predaj fitness oblečenia a výživových doplnkov na www.befitstar.sk a www.befitstar.cz a www.bodynutrition.hu