Novinky
Názov novinky

Tu si dáš text novinky, aký potrebuješ. Obsah webu si spravuješ sám, nemusíš nikoho kontaktovať.   Viac informácii o module "Novinky" nájdeš v našom manuáli.

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Finačné produkty

Úvod Finančné službyFinačné produkty

V rámci spolupráce zo spoločnosťou Finanzpartner a.s., pre Vás našich klientov zabezpečujeme predaj a poradenstvo mnohých produktov pre Vaše ešte väčšie pohodlie.

 

Poistenie (autá, majetok, nehnuteľnosť, podnikateľské priestory, poistenie dopravcov, životné a úrazové                        poistenie a poistenie pohrebu, cestovné poistenie)


Bankové úvery (spotrebné a hypotekárné, úvery zo stavebného sporenia)

 

Stavebné sporenie


Dôchodkové zabezpečenie (II. a III. dôchodkový pilier)


Investovanie do podielových fondov, dlhopisov, akcií


Zdravotné poistenie (nájdeme pre Vás najlepšiu zdravotnú poisťovňu pre čerpanie príspevok a prevencií zo zdravotného poistenia. Nenecháme Vás obehávať zdravotné poisťovne v prípade, že sa Vám narodí dieťa alebo sa vrátite zo zahraničia.)


Leasing automobilov (úvery na auto)V prípade, že sa rozhodnete riešiť akýkoľvek finačný produkt, alebo nastane vo vašom živote situácia alebo udalosť, kedy potrebujete špecialistu a profesionála, ktorý ušetrí Váš čas a všetky informácie Vám vybehá namiesto Vás a poskytne Vám objektívne porovnanie viacerých možností nevahájte sa na nás s dôverou obrátiť. 

Pre čo najrýchlejšie vybavenie si viete poslať aj požiadavku cez kontaktný formulár nižšie, a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Kontaktný formulár

znakov do konca.
antiSpam [nový kód]